Twój wózek
Zasady I Warunki

O nas

UBEZPIECZENIE4YOU.PL to internetowy sklep z modą, który zaczął od wizji dostarczania najnowszych produktów, konkurencyjnych cen i doskonałej obsługi klienta. Dzięki szybkiemu rozwojowi firmy i dużemu popytowi na nowe produkty, UBEZPIECZENIE4YOU.PL wkrótce wprowadził unikalne linie odzieży, a także kostiumy, torebki i akcesoria modowe.

Siedziba główna UBEZPIECZENIE4YOU.PL mieści się w Chino w Południowej Kalifornii. Mamy kompletne biuro i magazyn z dobrze wyszkolonymi i przyjaznymi pracownikami, którzy są zaangażowani w pomoc cenionym klientom.

Pomimo rozwoju i różnorodności firmy nasza misja się nie zmieniła. UBEZPIECZENIE4YOU.PL jest poświęcony nieustannym innowacjom produktowym, konkurencyjnym cenom i pełnej satysfakcji klienta.

NAJWAŻNIEJSZE POWODY, BY KUPOWAĆ W UBEZPIECZENIE4YOU.PL

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem nr 1.
Konkurencyjne ceny. Nie rozczarujesz się naszymi codziennymi niskimi cenami.
Niska cena “Polityka bezpłatnej wymiany” - dowiedz się więcej w naszej polityce zwrotu / wymiany.
Duży wybór różnych nowych przedmiotów dodawanych codziennie.
Dobrze wyszkoleni pracownicy magazynu - szczegółowa kontrola zamówień przed wysyłką, świetna kontrola jakości.
Opcjonalna usługa “Follow Up”. W razie potrzeby przed wysyłką skontaktujemy się z Tobą na żądanie i spróbujemy rozwiązać problemy z dostępnością produktu.
Twoja prywatność jest dla nas niezwykle ważna. Nigdy nie udostępniamy twoich informacji stronom trzecim.
Twoje zamówienie jest w 100% bezpieczne. Po wejściu na naszą stronę kasy znajdujesz się na bezpiecznym serwerze, korzystając z technologii SSL (Secure Socket Layer).